Hlavní stránka Odkazy Kontakt
Programování pro web
Tvorba CD-ROMů na zakázku
Internetové obchody
Webdesign
» CD-ROMy na zakázku » úvod
CD-ROMy na zakázku

Nejjednodušší a často nejlevnější způsob jak poskytnout dostatek prvotřídních informací zákazníkovi je prezentace na CD-ROM. Proč zákazníka zavalovat stohy dokumentů, prospektů a katalogů, když jeden CD-ROM může obsahovat toto vše a navíc video, zvuk či různé aplikace? Navíc náklady na CD-ROM jsou mnohem nižší než na tištěné katalogy, o poštovném nemluvě.

Prezentace Vaší firmy na CD-ROM je zkrátka nejen velice působivá, ale i mimořádně praktická a levná.

» CD-ROMy na zakázku » popis služby

Prezentační CD-ROM vždy obsahuje oblužnou aplikaci (menu pro zobrazování obsahu CD-ROMu) a vlastní obsah - Vaší prezentaci (informace o firmě, popis produktů či služeb atd.).

Služba zahrnuje:

  • grafické zpracování aplikace
  • programové zpracování aplikace
  • zpracování dodaných podkladů do digitální podoby
  • grafické zpracování potisku horní strany CD-ROMu

Obsahem CD-ROMu můžou být texty či obrázky, audio i video nahrávky nebo různé aplikace. CD-ROM je funkční na počítačích s operačním systémem Windows 98 nebo vyšším a obsahuje funkci Autorun.

» CD-ROMy na zakázku » ceník

Cena za vytvoření prezentace na CD-ROM se bohužel nedá odvodit od žádného ceníku - záleží na konkrétních požadavcích, rozsahu a podobě podkladů. Lze ale říci, že cena začíná již na 5.000,- Kč (bez 5% DPH, rozsah několika stran přímo v obslužné aplikaci, desítky stran v externích dokumentech).

Kromě ceny za vytvoření prezentace je třeba počítat i s cenou médií (CD-ROMů), na kterých je Vaše prezentace uložena. Ceny obsahují potisk, igelitový obal a vypálení dat. Minimální objednávka je 100 kusů. Ceny bez 22% DPH.

CD-ROMy na zakázku - média
100 až 200 kusů29,90 Kč
200 až 500 kusů24,90 Kč
více než 500 kusů21,90 Kč
© 2003 Robert Bareš - CocoMedia