Hlavní stránka Odkazy Kontakt
Programování pro web
Tvorba CD-ROMů na zakázku
Internetové obchody
Webdesign
» Odkazy

www.miga.czwww.miga.cz
Nový web této internetové akvaristiky je kompletně naším dílem. Stránky MIGA.CZ jsou výborným příkladem, jak lze využít možností dynamických stránek - nabízejí diskuzi, aukce, hlasování, novinky emailem či prohledávání ceníků přímo z Excelových souborů.
Consilium Bonum Consultingwww.consiliumbc.com
Dobrá rada nad zlato, to je podtitulek tohoto webu, jež je klasikou ukázkou "webové brožury". Dle zadání CBC jsme vytvořili celý web i většinu grafiky.
Gordon RoadsterGordon Roadster
Web českého sportovního retro vozu Gordon Roadster byl kompletně vytvořen námi. Web je provozován ve třech jazykových mutacích a nabízí i služby online půjčování vozů.
Investiční publikaceInvestiční publikace
Investment publications
Průvodce zahraničními knižními tituly ze světa finančních trhů. Tento web byl navržen s maximálním důrazem na optimalizaci pro vyhledávče, proto jsou použity všechny SEO funkce, které náš publikační systém nabízí.
www.coming.czwww.coming.cz
Web společnosti Coming Plus byl jedním z našich nejrozsáhlejších projektů, hlavně díky široké nabídce produktů a služeb. Tento web byl jako první postaven na třetí generaci našeho publikačního systému.
www.petsjewellery.euwww.petsjewellery.eu
Tento web s netradiční tématikou (šperky pro domácí mazlíčky) je zajímavý tím, že jeho majitel, společnost MIGACZ, může prakticky celý obsah snadno měnit z administračního rozhraní. Grafika i kód je naším dílem.
www.parkreality.czwww.parkreality.cz
Web pražské realitní kanceláře PARK REALITY byl kompletně vytvořen námi. Zobrazované nabídky nemovitostí jsou do webu automaticky nahrávány prostřednictvím XML importů.
www.navigateme.towww.navigateme.to
Průvodce po českých destinacích, NavigateMe.to, jsme dle zadání společnosti Reja vytvořili na klíč včetně veškeré grafiky.
www.smetanaoperafestival.comwww.smetanaoperafestival.com
Pro prezentaci předního českého festivalu vážné hudby (Smetanova Litomyšl) jsme vytvořili kompletní web od designu až po technické provedení.
www.baronet.czwww.baronet.cz
Stránky předního českého nakladatelství Baronet a.s. jsou kompletně naším dílem.
Web již není v provozu.
www.cocoshop.czwww.cocoshop.cz
Rozsáhlý internetový obchod CocoShop nabízející tisíce položek byl kompletně vytvořen námi, jak nákupní systém tak design.
Web již není v provozu.
www.rudolfinum.czwww.rudolfinum.cz
Pro server Rudolfinum.cz jsme vytvořili kompletní databázový systém s vyhledáváním a možností on-line prodeje vstupenek. Autorem designu je Zdeněk Zelba, majitel webu.
Web již není v provozu.
www.csaw.biz
Computer Support and Webdesign - náš obchodní partner v USA.


© 2003 Robert Bareš - CocoMedia